2023-2024 m. Jonavos r. salės futbolo pirmenybės (tvarkaraštis)

Paaiškėjo ir antrasis Jonavos r. salės futbolo pirmenybių finalininkas. Kaip ir buvo tikėtasi, pusfinalis tarp „Vikingai“ ir „Voituras“ žiūrovų nenuvylė  - komandos kaip reikiant parodė savo kovingumą.  Rungtynių pradžioje ,,Vikingai‘‘  pelnė greitą įvartį į kurį  „Voituras“ atsakė  išlyginamuoju įvarčiu.  Rezultatu esant 1:1 komandos pirmame kėlinyje  dar kartą apsikeitė  įvarčiais. Po pirmo kėlinio rungtynių švieslentė rodė  rezultatą 2:2.  Antrame  kėlinyje „Vikingai“ suaktyvino savo veiksmus, po pelnytų dviejų M.Stankevičiaus įvarčių pradėjo  pirmauti  rezultatu  4:2.  Antrame kėlinyje dėl ,,Vikingai‘ komandos  žaidėjo O. Danylenko gautos traumos iniaciatyvą  perėmė ,,Voituro“ komanda   ir  S.Šidlauskas mačo paskutinėmis minutėmis rezultatą išlygino. Rungtynėms pasibaigus rezultatu 4:4  nugalėtojui nustatyti teko mušti po tris  6m.  baudinius.  Baudinių serija irgi baigėsi lygiosiomis 2:2.  Lemiamu momentu  savo meistriškumą  pademonstravo M. Matuzas. Jis atrėmė ,,Voituras“ komandos žaidėjo 6m. baudinį ,o po to pats pelnė pergalingą įvartį, kuris užtikrino teisę   žaisti finale. Galutinis rungtynių rezultatas 7:6 „Vikingų“ komandos naudai.

Rungtynės tarp ,,FK Jonava I“-,,Jonava II“  baigėsi rezultatu 4:6 .  A.Paškevičius (Jon. I) pasižymėjo du kartus. S. Stravinsko (Jon. II) keturi  pelnyti įvarčiai  užtikrino komandai pergalę.