Iš Lietuvos 3x3 čempionato finalų - su sidabro ir bronzos medaliais

Rugpjūčio 15-16 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos 3x3 krepšinio čempionato finalinis etapas. Šį prestižišką, šią vasarą itin didelio populiarumo sulaukusį turnyrą sudarė 12 etapų, kuriuose skirtingų amžiaus grupių vaikinai varžėsi dėl įskaitinių taškų ir vis labo šešių bilietų į finalinį etapą.

Tokius bilietus išsikovojo Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai – U13 ir U14 komandos, vadovaujamos trenerio Tomo Kepežinsko.

Puikiai čempionatą pradėjusi JKKSC U13 komanda pirmajame etape lipo ant aukščiausio pakylos laiptelio, o vėliau ant pjedestalo dar kartelį atsistojo tik dešimtame etape Kaišiadoryse – tąsyk buvo laimėta antroji vieta. Vis dėlto to užteko, kad mūsiškiai paskutiniu šeštuoju numeriu prasibrautų į finalus, o juose Jonavos ekipa susikaupė ir užlipo ant prizininkų pakylos – T.Kepežinsko auklėtiniai Mantas Milukas, Dominykas Gerasimovas, Kajus Kraunevičius ir Justas Balionis Lietuvos 3x3 čempionato U13 grupėje tarp 22 komandų galutinėje rikiuotėje užėmė trečiąją vietą.

Kur kas geriau viso Lietuvos 3x3 čempionato metu sekėsi Jonavos U14 komandai. Trenerio T.Kepežinsko auklėjami jaunieji krepšininkai laimėjo pirmąjį etapą Panevėžyje, o dar keturis kartus lipo ant prizininkų pakylos – vicečempionais jonaviečiai tapo penktame etape Radviliškyje ir devintame etape Nemenčinėje, bronzą laimėjo antrame etape Tauragėje ir dešimtame etape Kaišiadoryse.

Į finalinį etapą JKKSC U14 ekipa įžengė būdama antroje vietoje. Po finalinio etapo jonaviečiams pavyko apginti įskaitiniais taškais išsikovota antrą vietą – Jonavos U14 krepšininkai Mantas Gezevičius, Nojus Spūdys, Gediminas Kučinskas ir Adas Giedraitis tapo Lietuvos 3x3 čempionato U14 vicečempionais. Tiesa, pirmieji besirikiavę „Šilališkiai“ liko vos penki, o paskutiniuoju šeštuoju kelialapiu į finalus patekę PKKSC krepšininkai šį čempionatą laimėjo ir tapo čempionais.

Visą vasarą aktyviai dirbę Jonavos jaunieji krepšininkai ir treneris T. Kepežinskas už savo atsakingai išlietą prakaitą treniruotėse buvo apdovanoti saldžiomis pergalėmis, o šiuo metu jau antra diena yra išvykę į sporto - sveikatingumo stovyklą Balsiuose, kur ruošiasi naujoms kovoms krepšinio aikštelėje.