ĮVYKO JONAVOS R. MOKSLEIVIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS PAVASARIO KROSAS

ĮVYKO JONAVOS R. MOKSLEIVIŲ LENGVOSIOS ATLETIKOS PAVASARIO KROSAS

Gegužės 9 dieną į Jonavos Neries krantinę grįžo moksleivių pamėgtas  lengvosios atletikos „Pavasario krosas“.

Skirtingo amžiaus mokiniai buvo pakviesti įveikti skirtingus nuotolius: 500 metrų bėgo 2013 metų gimimo ir jaunesni mergaitės ir berniukai bei 2011-2012 m. g.  ir 2009 – 2010 m. g. mergaitės, 1000 metrų - 2007-2008 m. g. mergaitės, 2005-2006 m. g. merginos ir 2011-2012 m. g.  ir 2009-2010 m. g. berniukai, 1500 m. g. - 2006-2007 m. g. berniukai, o 2000 m. - vyriausieji 2005-2006 m. g. vaikinai. Viso šių metų „Pavasario krose“ sudalyvavo 127 Jonavos rajono mokyklų mokiniai.

REZULTATAI:

2013 m. g. ir j. mergaičių grupėje visas prizines vietas iškovojo Panerio prad. mokyklos atstovės. Pirmoji vieta – Rusnė Sirevičiūtė (1 min. 56 s.), antrą vietą iškovojo Smiltė Sirevičiūtė (2 min.), o trečia liko Emilija Stanislovaitytė (2 min. 2 s.).

Toje pačioje amžiaus grupėje berniukų tarpe pirmąją vietą iškovojo Panerio pradinės mokyklos moksleivis Joris Baniulis(1 min. 53 s.),  Dovydas Lingys iš Bukonių mokyklos – DFC liko antras (1 min. 54 s.), o trečias labai mažu skirtumu atsilikęs nuo antros vietos prizininko Joris Gulbinas (1 min. 55 s.).

2011-2012 m. g. amžiaus grupėje triumfavo Neries pagr. mokyklos mokinė Elija Sauliūnaitė (1 min. 49 s.), aplenkusi antroje vietoje likusią Elingą Ramanauskaitę (1 min. 47s.) ir trečioje – Deimantę Jakaitytę (1 min.49 s.).

2011-2012 m. g. berniukų amžiaus grupėje 1-2 vietas iškovojo moksleiviai iš  Šveicarijos progimnazijos. Ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio užlipo Vitalijus Boiko (3 min. 53 s.), Karolis Janušauskas liko antras (3 min. 54 s.), o trečiąją vietą iškovojo Jokūbas Kūsas (4 min. 1 s.) iš J. Vareikio progimnazijos.

2009-2010 m. g. amžiaus grupėje tarp mergaičių triumfavo Ieva Beniušytė (1 min. 45 s.), antra liko Miglė Šabūnaitė (1 min. 45 s.), o bronzos medaliu pasidabino Karina Genevičiūtė (1 min. 48 s.). Tarp berniukų pirmą vietą iškovojo J. Vareikio progimnazijos mokinys Benas Staliūnas (3 min. 27 s.), antras liko Lietavos pagr. mokyklos atstovas Nedas Simovičius (3 min. 34 s.), o trečias liko Vakaris Sungaila (3 min. 40 s.).

Justė Snitkaitė 2007-2008 m. g. amžiaus grupėje užlipo ant aukščiausios prizininkų pakylos laiptelio (4 min. 12 s.). Antra atbėgo Silvija Griškevičiūtė (4 min. 21 s.), trečia – Austėja Runkėvič (4 min. 40 s.).

2007-2008 m. g. berniukų grupėje čempionu tapo Markas Makarevičius iš Senamiesčio gimnazijos (5 min. 37 s.), o antras liko Danielius Vancevičius (5 min. 56 s.).Trečias šioje grupėje finišavo Justinas Vaikšnoras (6 min. 43 s.).

2005-2006 m. g. vaikinų grupėje aukso medalį iškovojo Laurynas Guzauskas (8 min. 45 s.),antroje vietoje liko Gediminas Kažiūras (8 min. 46 s.), trečias -  Paulius Jerginas (9 min. 15 s.)

 

Visų amžiaus grupių visų dalyvių rezultatai - prieduose.

 

Priedai Priedai

Sporto šakos Nuotraukų galerija