Įvykusių Jonavos r. salės futbolo pirmenybių ketvirtfinalio rezultatai (tvarkaraštis)

Pirmajam  ketvirtfinalio  mačui  tarp ,,Vikingų‘‘ ir ,,Mūsų Jonava‘‘   prasidėjus nuo pirmų minučių  matėsi, kad  vyks  lygių varžovų  dvikova -  pirmo kėlinio rezultatas  2:1 tai patvirtino.  Antrame  kėlinyje  aikštėje  dominuoti  pradėjo ,,Vikingai‘‘ , o jų geras komandinis žaidimas buvo garantas į sėkmę . E. Utyra ir toliau pratęsė savo tradiciją, įmušęs tris įvarčius mače išliko rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju. ,,Mūsų Jonava“ komandoje  du kartus pasižymėjo P.Vengrauskas. Šį mačą laimėjusi ,,Vikingų‘‘ komanda rezultatu 8:4 pateko į pusfinalį, o „Mūsu Jonava“  tęs kovas dėl 5-8 vietų.

Rungtynėse tarp ,,Klevo‘‘ ir ,, FK  2006 I‘‘ komandų  pirmame kėlinyje matėsi, kad patirtį turintys veteranai neįvertino jaunų ,ambicingai nusiteikusių varžovų pajėgumo ir pirmą kėlinį sužaidė tik 1:1.  Šiame mače R.Fiodorovo (Klevas) tolimi trys taiklūs  smūgiai, į kuriuos dviem atsakė E.Girdvainis (2006 I) nulėmė rungtynių eigos baigtį. Galutinis rezultatas 7:3.  Šį mačą laimėjusi komanda pateko į pusfinalį,o pralaimėjusi  kovos dėl 5-8 vietos.

Kovą, dėl patekimo į pusfinalį  užtikrintai  pradėjo  ,,Ultros‘‘ komanda, laimėdama pirmą kėlinį prieš ,,FK 2006 II‘‘ rezultatu 4:0.  Antrame kėlinyje  vyko lygių varžovų dvikova, antro kėlinio rezultatas  5:5. Bendras rungtynių rezultatas 9:5. Šiame mače po du kartus pasižymėjo ,,Ultros‘‘  komandos žaidėjai J. Sosedkinas, D. Vaičiuška.  ,,FK 2006 II‘‘ A.Palaitis , tris įv. pelnė  G. Stravinskas.   Pusfinalyje „Ultros“ susitiks su „Klevo“  komanda. Kadangi 2024 02 11 „Klevo“ 50 + dalyvauja respublikos  pirmenybėse, pusfinalio rungtynės  vyks  2024 02  08  (ketvirtadieni)  arenoje 21.00 val.

Rungtynės, vykusios tarp komandų ,,Voituras‘‘ ir ,,Laukiniai Pentinai‘‘, pasižymėjo emocijomis, nepagarbiu žaidimu vienos iš komandos varžovų atžvilgiu, o pačios komandos žaidėjų elgesį  ir pirmenybių nuostatų  4.10 punkto pažeidimą šią savaitę  svarstys drausminė komisija.

Kiek nelaukta mačo pradžia, nes jau pirmomis minutėmis  praleidę  du įvarčius laikomi  šio mačo favoritais „Laukiniai Pentinai‘‘ palengva atsigavę sugebėjo rezultatą išlyginti ir  baigti pirmą kėlinį rezultatu 2:2.  Antrame kėlinyje įsižaidusius ,,Voituras‘‘ komandos žaidėjus bei jų pavojingas atakas „Laukiniai Pentinai‘‘ sugebėdavo stabdyti tik baudomis, ko pasekoje esant rezultatui 2:3 už 6 pr. 7pr . 8pr. buvo skirti trys 10m. baudiniai  į ,,Laukiniai Pentinai‘‘  vartus ir deja visi liko neišnaudoti.   Objektyvumo dėlei norime priminti, kad trečias įvartis irgi buvo įsimuštas po  ,,Voituro‘‘ gynėjo  klaidos į savus vartus.

Geltonomis kortelėmis  bausti ,,Voituro‘‘ žaidėjai D. Komičius ir D. Šidlauskas. Drausminės nuobaudos skirtos ,,Laukiniai Pentinai‘‘ komandos nariams - geltona kortelė -  G.Jasilionis, L. Stonkus, B.Jasilionis . A.Gabulas už gautas dvi geltonas korteles - pašalintas. Tiesioginė raudona kortelė – M. Ganusauskui.

(Apžvalga - pirmenybių vyr. teisėjas A. Sakavičius)