Jonavos sporto centre - svečiai iš Lietuvos beisbolo asociacijos

Jonavos sporto centre - svečiai iš Lietuvos beisbolo asociacijos

Šiandien Jonavos sporto centrą aplankė svečiai iš Lietuvos beisbolo asociacijos (LBA) – LBA prezidentas Vermidas Neverauskas, LBA prezidiumo narys Vytautas Kirlys ir jaunuosius beisbolininkus Jonavoje treniruosiantis Eligijus Zgirskas.

Susitikimo metu aptartos sporto centro ir LBA bendradarbiavimo galimybės, pristatyta beisbolo varžybų sistema. LBA labai skatina ir džiaugiasi Jonavos sporto centro įsitraukimu ir susidomėjimu šia sporto šaka, tad susitikimo metu pristatė galimybes sportuojantiems vaikams ne tik būti atrinktiems į beisbolo rinktinę, bet kartu su ja vykti į užsienio šalyse vykstančias varžybas ar stovyklas.

Jonavos sporto centre  jau netrukus startuos beisbolo sporto šaka, kurios treneris bus Eligijus Zgirskas. Džiaugiamės, jog Jonavos sporto centras yra ketvirtas šalyje sporto centras, kuriame bus kultivuojama ši sporto šaka.  Sporto centre bus renkamos mišrios grupės, treniruotėse bus vykdoma supaprastinta varžybų sistema – 5x5.

Jeigu domitės beisbolu, norite išmėginti save šiame sporte – kviečiame atvykti į Jonavos sporto centrą ir susipažinti su beisbolu iš arčiau. Sportuoti kviečiami 2016-2014 m. g. mergaitės ir berniukai.

Treneris Eligijus Zgirskas, tel. Nr. 8 601 27892.

Sporto šakos Nuotraukų galerija