Jonavos sporto centro lengvaatlečių pergalės

Praėjusią savaitę lengvaatlečiai dalyvavo dvejuose čempionatuose. Vyresnieji sportininkai varžėsi Kauno atvirame suaugusių ir jaunimo čempionate. Šiose varžybose 400 metrų bėgimo rungtyje vienu bėgimu du aukso medalius iškovojo Ema Sarafinaitė. Greičiausia Jonavos mergina nuotolį įveikė per 58 sekundes ir du kartus užlipo ant nugalėtojų pakylos, nes pirma buvo jaunimo ir suaugusiųjų grupėse. Šiose varžybose, 400 metrų bėgimo jaunimo grupėje trečią vietą užėmė Konstantinas Stankus.

Sausio 21 dieną, Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių čempionatas. Konkurencija buvo didelė, vieni gerino savo asmeninius rekordus, kiti pateko į dešimtukus, bet medalių laimėti mums nepavyko. Tačiau surinkome komandinius 33 taškus ir tarp 25 rajonų komandų užėmėme aukštą 6 vietą. Aukščiausią, 4 vietą, 1000m kliūtiniame bėgime užėmė Miglė Mickaitė, toje pat rungtyje Inesa Chlapotinaitė finišavo šešta. 2000 m sportinio ėjimo rungtyje penktą ir šeštą vietas užėmė Orinta Stanevičiūtė ir Austėja Runkėvič. Dar taškus komandai pelnė dvyliktas vietas užėmę Ermita Pagrandytė (60m) ir Beatričė Vasiliauskaitė (rutulio stūmimas). Žiemos varžybų "maratonas" tik įsibėgėja, tad su medalių viltimi laukiame kitų varžybų.