Jonavos sporto centro lengvaatlečių startai žiemos sezono varžybose

Spalio 25 dieną, gausus būrys Jonavos sporto centro jaunųjų lengvaatlečių dalyvavo pirmuose žiemos sezono startuose - Kauno sporto mokyklos "Startas" atvirose lengvosios atletikos olimpinių vilčių varžybose. Šiose varžybose varžėsi Kauno bei aplinkinių rajonų, savivaldybių 2010 metų gimimo ir jaunesni sportininkai.
Geriausiai sekėsi trečias vietas iškovojusioms, trenerės Vidutės Lebeckienės auklėtinėms, Karinai Genevičiūtei, Viltei Garšanovaitei ir Agnei Beluckaitei. Sunkiausia kova 60 metrų bėgime teko Karinai Genevičiūtei, kuriai reikėjo kovoti su 106 varžovėmis. Karina  nuotolį įveikė per 8,84 sek. Taip pat ji užėmė aukštą 5 vietą 200 metrų bėgime. Nemažiau atkakli kova vyko šuolio į tolį sektoriuje, kuriame varžėsi 47 mergaitės ir Viltė Garšanovaitė sušokusi 4 metrus 23 centimetrus užėmė trečią vietą. Labiausiai nustebino Agnė Beluckaitė, pirmą kartą dalyvavusi rutulio stūmimo varžybose ir pirmu bandymu nustūmusi 8 metrus ir 6 centimetrus bei iškovojusi trečiąją vietą. Per žingsnelį nuo nugalėtojų pakylos - ketvirtos liko Deimantė Jakaitytė (60m barjerinis bėgimas) ir Smiltė Gedminaitė (1000m).
Pasitikrinę jėgas pirmame starte jaunieji lengvaatlečiai toliau treniruojasi ir ruošiasi Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionatui rajonų grupėje.