Kėdainiuose vyko Lietuvos dziudo čempionatas

Spalio 28-29 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos U12, U14, U16 ir suaugusiųjų  dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Jonavos sporto centro auklėtiniai lydimi trenerių A. Bankausko ir K. Baužos.
A. Bankausko auklėtiniai :
Šiek tiek sėkmės pritrūko Esteilai Ragelytei kuri pralaimėjo kovą dėl 3 vietos priešininkei iš Vilniaus. Tačiau dviem JSC auklėtiniams pasisekė labiau : Vladislav Mima jaunučių tarpe iškovojo III-ią vietą, o Nikita Chikalo U12 grupėje iškovojo I-ą vietą. Verta paminėti, jog tiek Vladislav, tiek Nikita yra ukrainiečiai, kurie sėkmingai integruojasi Jonavoje.

K. Baužos auklėtiniai:
Net du jaunieji sportininkai tapo čempionais ir užėmė 1-as  vietas: Nedas Simovičius ir Jokūbas Šidlauskas. Tačiau medalių, parvežtų į Jonavą, buvo ir daugiau .