Kviečiame dalyvauti LIDL-MKL e-sporto NBA 2K20 krepšinio turnyre

Kviečiame dalyvauti LIDL-MKL e-sporto NBA 2K20 krepšinio turnyre

Kol dėl visuotinio karantino visos krepšinio batalijos aikštelėse tarp krepšinio mokyklų sustabdytos, Lietuvos moksleivių krepšinio lyga kviečia jaunuosius krepšininkus persikelti į kibernetinę erdvę ir pratęsti kovas e-sporto sektoriuje.

Registracija į turnyrą vyks iki kovo 23 dienos, bet dalyvių skaičius ribotas. Turnyre užsiregistravę asmenys varžysis vienas prieš vieną NBA 2K20 žaidime naudodami PlayStation4 konsoles. Turnyras vyks vieno minuso sistema iki dviejų pergalių. Poros nugalėtojas keliaus į kitą etapą, o pralaimėtojui teks pasitraukti iš turnyro. Jo laimėtojui/-ai atiteks e-sporto trofėjus ir NBA 2K21 žaidimas.

Registracijai bus reikalinga paskyra „BATTLEFY“ platformoje. Šios platformos neturintys ją nesunkiai galės susikurti pasinaudojant Facebook, Google ar kitų populiarių socialinių tinklų pagalba. Dalyvių registracija vykdoma čia: https://battlefy.com/lietuvos-moksleivi%C5%B3-krep%C5%A1inio-lyga-mkl/mkl-nba-2k20-turnyras/5e70ac11c387bf2b4f832008/info?infoTab=details

Planuojama, kad šis bandomasis turnyras taps tradicija ir išsiplės į viso sezono metu vyksiančias pirmenybes, kurios papildys tikruosius čempionatus. Taip pat planuojama, kad Kaune iškilsiančiuose „Lietuvos krepšinio namuose“ bus įkurta e-sporto akademija, kur vyks treniruotės bei turnyrai.

„Džiaugiamės, kad krepšinio mokyklos ieško ir randa originalius sprendimus, kaip tęsti treniruočių procesą virtualioje erdvėje. Labai įdomu stebėti tai socialiniuose tinkluose. Mes taip pat norime, kad moksleiviai nepamirštų krepšinio ir kviečiame juos persikelti į e-sporto erdvę. MKL Žvaigždžių dienos metu organizavome e-sporto kovas ir jos susilaukė labai daug teigiamų atsiliepimų. Planavome su Lietuvos moksleivių krepšinio lygos e-sporto čempionatu startuoti rudenį, tačiau susiklosčius tokiai situacijai priėmėme greitus sprendimus ir kviečiame visus dalyvauti bandomajame turnyre“, – teigė LIDL-MKL direktorius Irmantas Birbalas.

 

LIDL-MKL informacija