Rugpjūtį - net dvi stovyklos Jonavos sporto centro auklėtiniams

Rugpjūtį - net dvi stovyklos Jonavos sporto centro auklėtiniams

Rugpjūčio pabaigoje, prieš prasidedant naujam sportinio ugdymo sezonui, Jonavos sporto centro auklėtiniai vyko į 2 stovyklas, kurios vyko Balsiuose (Akmenės raj.) ir Palangoje.

Rugpjūčio 20-28 dienomis Balsiuose  stovyklavo 51 krepšinio skyriaus auklėtinis bei juos lydėję krepšinio skyriaus treneriai. Savaitė Balsiuose pralėkė tarsi akimirka – čia netrūko veiksmo ir smagių emocijų. Vaikai turėjo viską ko reikia  kokybiškam stovyklos poilsiui – nuostabi gamta, užimtumo būreliai, nuolatinė priežiūra ir pagalba, sporto treniruotės ir įvairios pramogos kaip baidarės, maudynės, žvejyba, pirtis. Vaikai ne tik užsiėmė fizine veikla, tačiau mokėsi dirbti komandoje, bendravo vieni su kitais. Jaunieji sporto centro krepšininkai nepamiršo ir savo pagrindinės sporto šakos – krepšinio, ne tik treniravosi, bet kartu ir palaikė Lietuvos krepšinio rinktinę Pasaulio čempionate. Stovyklos metu vaikams buvo surengti 1x1, 3x3, 3_2_1, baudų ir tritaškių metimo konkursai, po kurių nugalėtojai buvo apdovanoti Jonavos sporto centro įsteigtais išskirtiniais medaliais.

Rugpjūčio 21-28 dienomis Palangoje stovyklavo kitų sporto skyrių auklėtiniai. 44 jaunuoliai iš dziudo, lengvosios atletikos, stalo teniso ir bokso skyrių kartu su jais lydinčiais treneriais džiaugėsi Baltijos jūra, saule ir geromis emocijomis. Stovyklos metu vaikai net tik mokėsi dirbti komandoje, užsiėmė fizine veikla, „matavosi“ naujas sporto šakas, tačiau nepamiršo ir savo treniruočių. Vaikams taip pat buvo surengtos įvairios varžybos, po kurių nugalėtojai buvo apdovanoti Jonavos sporto centro įsteigtais prizais.

Na, o geriausiai vaikų emocijas ir įspūdžius parodo nuotraukos – jos pilnos šypsenų, džiaugsmo ir draugystės. Vasaros stovyklų sezoną skelbiame uždarytą, laikas naujiems iššūkiams naujame sportiniame sezone!

FOTOGALERIJA - Akimirkos iš stovyklų Balsiuose ir Palangoje.

Stovyklos dalinai finansuojamos iš Jonavos rajono savivaldybės Vaikų vasaros poilsio ir užimtumo programos „Jonavos sporto centro "2023 m. vasaros sporto sveikatingumo stovykla“.

 

Sporto šakos Nuotraukų galerija