Sportininkų pagerbimo šventėje - grupės „RONDO“ koncertas

Sportininkų pagerbimo šventėje - grupės „RONDO“ koncertas

Vasario 4 dieną 18:00 val. Jonavos sporto arenoje vyks geriausių sportininkų pagerbimo šventė. Tai – tradicinis sporto centro organizuojamas metų pradžios renginys, kuriuo siekiama pagerbti per praėjusius kalendorinius metus geriausius sportinius rezultatus pasiekusius žmones ir komandas.

Šiemet renginio metu bus apdovanoti geriausi metų olimpinių ir neolimpinių sporto šakų sportininkai, komandos, treneriai, kūno kultūros mokytojai ir bendrojo ugdymo mokyklos, taip pat bus apdovanotos praėjusių metų Jonavos rajono seniūnijų sporto žaidynių seniūnijos-nugalėtojos ir įteiktas vienas prestižiškiausių apdovanojimų už viso gyvenimo nuopelnus Jonavos sportui.

Visose nominacijose rinkimų komisija iš gautų pasiūlymų išrinko po tris nominantus, kurie iki renginio pradžios viešai bus paskelbti ateinančios savaitės metu. Nugalėtojai skirtingose nominacijose buvo vertinami pagal skirtingus kriterijus: metų sportininkai, komandos ir treneriai buvo vertinami atsižvelgiant į pasiektą sportinį rezultatą, sporto šakos ar varžybų konkurencingumą, amžiaus grupę, atstovaujamos sporto šakos statusą valstybiniu lygmeniu; metų sporto vadybininkas – į padarytą pažangą, pasiektus sportinius rezultatus ir sporto šakos ar varžybų konkurencingumą; metų teisėjas – į padarytą pažangą, varžybų lygį ir sporto šakos ar varžybų konkurencingumą; metų kūno kultūros mokytojai ir bendro ugdymo mokyklos – į Lietuvos mokyklų žaidynėse 2019 metais pasiektus rezultatus ir nominantų aktyvumą rajono ir respublikiniuose sporto renginiuose.

Po apdovanojimų įteikimo ceremonijos visų susirinkusiųjų lauks visiems puikiai žinomos legendinės grupės „RONDO“ ir jos lyderio Aleksandro Ivanausko – Faros koncertas. Apdovanojimų metu taip pat pasirodys šokių klubo „Bonus“ atstovai, o visas renginys – nemokamas, tad kviečiame aktyviai dalyvauti ir savo buvimu tuo pačiu pagerbti 2019 metais labiausiai Jonavos sportui nusipelniusius žmones. 

 

Grupės „RONDO“ nuotrauka