Vasario 21 d. finišuoja Jonavos r. salės futbolo pirmenybės

Komandos  ,,Mūsų Jonava“ ir "FK 2006 II“ sprendė kurį komanda pirmenybėse iškovos penktą vietą, o kuri – šeštą (viso dalyvavo  dešimt komandų).  Įdomios rungtynės ir kiek nelaukta jų pradžia. Greitus du įvarčius  pelniusi „Mūsų Jonava“ pirmą kėlinį baigė pirmaudami rezultatu 2:1. Antrame kėlinyje dominuoti pradėjo ,,FK 2006 II“ . Esant rezultatui  2:2  į  ,,Mūsų Jonava“ vartus  buvo skirtas 6 m. baudinys, kurį realizavo T. Korsakovas. Tris įvarčius šiame mače pelnė  ,,FK  2006 II“ A. Palaitis. Iki rungtynių pabaigos likus dviem sekundėms P. Andriulevičius rezultatą sušvelnino  iki  3:4. Po kartą pasižymėjo  R.Takarevičius ( gelt. kort.)  D.Kulakauskas, visi  ,,Mūsų. Jonava“.

Kadangi  antrą kartą be ispėjimo nesusirenka „Laukiniai Pentinai“ komanda, tolimesnį jų dalyvavimą JSC futbolo renginiuose spręs drausminė komisija.