Vienoje vietoje - visa svarbiausia informacija apie sporto centro veiklą

Vienoje vietoje - visa svarbiausia informacija apie sporto centro veiklą

Lietuvos Respublikos Vyriausybei nuo kovo 16 dienos paskelbus karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje keičiasi kasdienis įprastas mūsų gyvenimas, tame tarpe – ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centro veikla, galimybės naudotis centro administruojamomis sporto bazėmis bei jų suteikimas paslaugų gavėjams.

Dėl šios priežasties sudėjome visą aktualią informaciją apie mūsų įstaigos veiklą visu karantino laikotarpiu ir kviečiame su ja susipažinti visus fizinius ir juridinius asmenis, kuriems ši informacija galėtų būti svarbi.

 

Dėl sportinio ugdymo

Iki kovo 30 d. (imtinai) stabdomas Jonavos kūno kultūros ir sporto centro auklėtinių kontaktinis sportinio ugdymo procesas, tačiau visi įstaigos treneriai dirbs su sportininkais nuotoliniu būdu, teiks užduotis ir vykdys kitas su konkrečia kultivuojama sporto šaka susijusias veiklas, galimas atlikti būnant namuose. Trenerių darbo grafikas ir nuotolinių treniruočių vykdymo planai ruošiami ir bus paskelbti atskirai artimiausiu metu.

Mokestis už sportinį ugdymą nebus mažinamas ir jis bus mokamas įprasta tvarka, nes tai yra ne treniruotės kaina, o iš tėvų surinkti mokesčiai, kurie 100 proc. atitenka vaikams – jų išvykoms į turnyrus, draugiškas varžybas, maistpinigius, sportinei aprangai įsigyti ir pan., todėl nėra prasmės mažinti ar perskaičiuoti šio mokesčio.

Primename, kad mokestis už auklėtinių sportinį ugdymą siekia viso labo 6 eurus per mėnesį ir mokamas 2 kartus per mokslo metus: už rugsėjo, spalio, lapkričio, gruodžio mėnesius iki gruodžio 20 d ir už sausio, vasario, kovo, balandžio, gegužės mėnesius iki gegužės 20 d.

 

Dėl naudojimosi sportinėmis bazėmis 

Visos Jonavos kūno kultūros ir sporto centro administruojamos sporto bazės uždaromos iki š.m. kovo 30 d. (imtinai). Karantino paskelbimo laikotarpiu pašalinių lankymasis visose sportinėse bazėse yra griežtai draudžiamas. Už šio draudimo nesilaikymą gali būti paskirta administracinė atsakomybė, o padarius didelio masto žalą visuomenei asmuo taip pat gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Jonavos sporto arenoje ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centre (Vasario 16-osios g. 1A) bei jame esančioje treniruoklių salėje atšaukiamos visos veiklos: renginiai, užsiėmimai, treniruotės, varžybos ir kita su asmenų aptarnavimu susijusi Jonavos kūno kultūros ir sporto centro veikla.

Šį sezoną taip pat nebebus galimybės lankytis Jonavos kūno kultūros ir sporto centro baseine. Jau pradėti baseino išleidimo darbai, nes tradiciškai kovas – paskutinis baseino veiklos mėnuo, todėl paskelbtas karantinas ir ribojimas lankytis tokio tipo sporto, poilsio ir laisvalaikio erdvėse kaip mūsiškis baseinas privertė sezoną užbaigti dviem savaitėmis anksčiau.

Atskirą ypatingą dėmesį norime atkreipti dėl atvirų sporto bazių, t.y. stadionų. Akcentuojame, kad karantino metu be visų kitų uždarų Jonavos kūno kultūros ir sporto centro administruojamų sporto bazių uždaromi ir stadionai, esantys šalia arenos ir Taurostos gatvėje, tad draudžiama veržtis į stadionus per tvoras ar kitais nesankcionuotais būdais. Nuoširdžiai kreipiamės į futbolo trenerius ir jaunųjų futbolininkų tėvus, prašydami Jūsų supratingumo šiuo sudėtingu periodu.

 

Informacija Paslaugų Gavėjams, sudariusiems sutartį dėl naudojimosi Jonavos kūno kultūros ir sporto centro administruojamomis patalpomis 

Paslaugų Gavėjai, sudarę su Jonavos kūno kultūros ir sporto centru paslaugų teikimo sutartis, jau yra asmeniškai informuoti apie atsiradusias nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybės, dėl kurių įstaiga negalės įgyvendinti savo sutartinių įsipareigojimų bei suteikti sporto bazių treniruotėms ir varžyboms bei kitiems renginiams ar veikloms vykdyti.

Jau dabar atšaukti visi karantino laikotarpiu turėję įvykti renginiai: VIKINGLOTTO NKL, Optibet Futsal A lygos ir Lietuvos TOPSPORT moterų tinklinio čempionato varžybos, Baltijos šalių atviras grappling imtynių čempionatas, Lietuvos senjorų 50+ Futsal pirmenybių finalinis etapas, tarprajoninės salės futbolo pirmenybių nugalėtojų atrankos rungtynės.

Tikėtina, kad karantino laikotarpis bus pratęstas, todėl jau dabar iki Šv. Velykų veiklas Jonavos sporto arenoje ir Jonavos kūno kultūros ir sporto centre bei stadionuose susiplanavę fiziniai ir juridiniai asmenys turėtų apsvarstyti galimybę savo renginius atšaukti arba tartis dėl jų perkėlimo į kitas datas.

Taip pat jau aišku, kad UEFA sprendimu balandžio 15 dieną Jonavos sporto arenoje neįvyks Europos nacionalinių rinktinių salės futbolo atrankos turnyro antrojo etapo Lietuvos komandos atsakomosios rungtynės prieš Juodkalniją.

Visais klausimais dėl patalpų suteikimo paslaugų informaciją teikia centro renginių organizatorius el. paštu zilvinas@jkksc.lt

 

Sporto klubams, dalyvaujantiems sporto klubų rėmimo programoje 

Visiems sporto klubų atstovams norime priminti ir atkreipti ypatingą dėmesį į tai, kad visu karantino paskelbimo laikotarpiu maistpinigių mokėjimas negalimas, nes pagal LR Vyriausybės nutarimą yra draudžiami bet kokie sportiniai renginiai, todėl už juos negalimi ir maistpinigių mokėjimai. Maistpinigių išmokėjimas gali būti traktuojamas kaip uždraustos veiklos vykdymas, už kurią tie maistpinigiai buvo išmokėti, ir gali užtraukti administracinę arba baudžiamąją atsakomybę ir baudą arba laisvės atėmimą iki 3 metų pagal padarytos žalos poveikį visuomenei.

Jeigu karantinas būtų pratęstas, daugiau informacijos apie ataskaitų už pirmą ketvirtį pateikimo terminus ir būdus sporto klubai, dalyvaujantys sporto klubų rėmimo programoje, gaus asmeniškai elektroniniu paštu pagal sutartyse nurodytus kontaktus.

 

Dėl Lietuvos mokyklų žaidynių

Remiantis LR Vyriausybės nutarimu, stabdomos visos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro kartu su Jonavos kūno kultūros ir sporto centru organizuojamos Lietuvos mokyklų žaidynių varžybos.

Visos būsimos Lietuvos mokyklų žaidynių varžybos nukeliamos neribotam laikui, iki kol bus pateikta nauja informacija. Iškilus bet kokiems klausimams dėl Lietuvos mokyklų žaidynių, galite kreiptis į sporto metodininką el. paštu giedrius@jkksc.lt

 

Dėl asmenų aptarnavimo

Esant reikalui, Jonavos kūno kultūros ir sporto centro administracija visai rūpimais klausimais Jus konsultuos ir reikiamą informaciją suteiks nuotoliniu būdu:

Jonavos kūno kultūros ir sporto centro vadovybės ir administracijos darbuotojų kontaktai pateikiami čia: https://jkksc.lt/kontaktai/vadovai ir https://jkksc.lt/kontaktai/administracija