Paskatinimai ir apdovanojimai

 

2023 M. PASKATINIMAI, APDOVANOJIMAI

  • Lengvosios atletikos trenerei Goštautaitei buvo įteiktas Europos lengvosios atletikos asociacijos „European Athletics“ apdovanojimas už ilgametį indėlį lengvajai atletikai Lietuvoje;
  • Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prizas už aukščiausius metų pasiekimus įteiktas jonavietei Galvydytei ir jos trenerei V. Lebeckienei;
  • LLAF ženklas "Lietuvos rekordininkai" įteiktas jonavietei Emai Sarafinatei, kuri kartu su Luku Sutkumi, Tomu Keršuliu ir Modesta Juste Morauskaite 4x400 m mišrioje estafetėje pagerino Lietuvos rekordą.
  • Lapkričio 30 dieną Kaune vykusiame iškilmingame Lietuvos bokso šimtmečio minėjimo renginyje buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę boksui sportininkai, treneriai, teisėjai, vadybininkai ir socialiniai partneriai. Tarp labiausiai Lietuvos boksui nusipelniusių asmenų buvo ir 2 Jonavos sporto centro treneriai: Bilius buvo apdovanotas už nuopelnus Lietuvos boksui, o R. Kulbis - labiausiai nusipelniusių trenerių nominacijoje.
  • Jonavos sporto centro dziudo treneriui Algimantui Bankauskui 2023 m sausio mėn. Lietuvos dziudo federacija (LDF) įteikė "Samurajaus šlovės kryžių" už ypatingus nuopelnus ir svarią paramą Lietuvos dziudo sportui.